Otomatik Kapı Sistemleri

Kurumsal

Edeka Otomatik Kapı ve kepenk sistemleri; garaj kapıları, bariyer ve otopark otomasyonu, yana kayar bahçe kapısı, fotoselli kapı, uzaktan kumandalı kapılar. Kepenk, motorlu kapılar endüstriyel kapılar, seksiyonel kapılar, yükleme rampaları, temassız kapı, otomatik kapı ve kepenk sistemleri. Oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörünün liderlerinden olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız Hedef Yaşamı Kolaylaştırmak!!! sloganı doğrultusunda en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmayı hedef edinmiştir.

Otomatik Kapı , bugüne kadar sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, başarılarla dolu bir geçmişin mirasını, geleceğe taşıyacak yapılanmasını sağlam kurumsal temelleri üzerinde tamamlamıştır.

DEĞERLERİMİZ

İş Ahlakı

Çalışma hayatında prensibimiz her daim yaptığımız işlerde iş ahlakını ve değerlerini göz önüne alarak ilerlemektir. Edeka Otomatik Kapı olarak ahlaki ilkeleri kendine rehber edinmekte ve bu doğrultuda projelerimizi şekillendirmekteyiz.

Dürüstlük

Edeka Otomatik Kapı olarak aldığımız her projede dürüstlük ilkelerinin izinde hareket ediyoruz. Şirketimiz dürüstlük ilkesinin mutlak galibiyetine inanmakta ve işlerimizde dürüstlüğü ön planda tutmaktadır.

Güvenilir Şirket

Şirketimiz yalnızca ulusal değil global düzeyde bir güvenilirliğe sahip olmak için var gücüyle çaba harcamaktadır. Her daim müşteri memnuniyetini göz önüne alarak müşterilerimize güven vermek ve bu güvene layık olmak amacıyla hareket etmekteyiz.

Girişimcilik

Yaptığımız her işin hakkını vermek ve her seferinde şirketimizi bir üst basamağa taşıyoruz. Yeni fikirler ve çalışmalar geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en pratik ve kusursuz şekilde çözümlüyoruz. Zirveyi belirlemek yerine hep bir üstüne taşımayı vizyon edinmiş bulunmaktayız.

Yüksek Kalite

Tasarımlarımızda müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Her yeniliğe açık ve takipte olan şirketimiz kendine özel kalite anlayışıyla zirvede kalmayı misyon edinmiştir. Edeka Otomatik Kapı ; hedef hayatı kolaylaştırmak.

Hız

Edeka olarak, sunduğumuz hizmet ve kaliteyi elde edilebilecek en kısa sürede size ulaştırma gayesindeyiz. Aldığımız her projeyle şirketimiz yenilikçi teknoloji sistemleriyle müşterilerimize maksimum hız ve güvenilirlik sunmaktadır

yana kayar fotoselli kapı açık halde

Talas Otomatik Kapı

Talas Otomatik Kapı Edeka Kapı, Talas’ın en güvenilir otomatik kapı çözümlerini sunar. Yılların verdiği tecrübe ve kalite anlayışıyla, Talas otomatik kapı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Bloğun Devamını Oku »
talas bahçe giriş kapısı

Talas Bahçe Kapısı

Talas Bahçe Kapısı Talas bahçe kapısı ihtiyaçlarınızda, Edeka Kapı’nın kalitesini ve güvencesini deneyimleyin. Bizimle iletişime geçin ve bahçe kapısı çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

Bloğun Devamını Oku »
otomatik kapi sistemleri

Otomatik Kapı Modelleri

Otomatik Kapı Modelleri HEMEN ARA WHATSAPP Otomatik Kapı Çözümleri: Günlük Yaşamınızı Kolaylaştıran Akıllı Tasarımlar Günümüzde, yaşamın hızlanan temposuyla birlikte, otomatik kapı sistemleri giderek daha fazla tercih ediliyor. Zincir

Bloğun Devamını Oku »

Seksiyonel Garaj Kapısı

Seksiyonel Garaj Kapısı Seksiyonel garaj kapıları, ev ve iş yerleriniz için ideal, modern çözümler sunar. Uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edebileceğiniz bu kapılar, dış etkenlere

Bloğun Devamını Oku »
kırmızı tulumlu işçiler garaj kapısı montajı yapıyor

Kayseri Otomatik Kapı Sistemleri

Kayseri Otomatik Kapı Sistemleri “Hedefimiz, Yaşamı Kolaylaştırmak!” sloganıyla yola çıkan Edeka Kapı, geniş ürün yelpazesi ile otomatik kapı ve kepenk sistemleri sektörünün liderlerinden biridir. HEMEN

Bloğun Devamını Oku »

Hedef Yaşamı Kolaylaştırmak!!!