Otomatik Kapı Sistemleri

Seksiyonel Garaj Kapıları

kırmızı katalog indir butonu

Seksiyonel garaj kapıları na müstakil binalarda sıklıkla karşılaşmaktayız. Bunun dışında, bina ve sitelerin kapalı garajlarında da çoğunlukla karşımıza çıkmaktadırlar.

Ev ve sitelerin garaj girişlerinde iş yerlerinde, fabrikalarda ev ve site garaj girişlerinde kullanılır. Uzaktan kumandalı olarak kullanımı mümkündür. Ayrıca, dış etkenlere karşı koruma sağlayan, yalıtım ve güvenlik amaçlı olarak kullanılan uzun ömürlü kapılardır.

Garaj kapılarında bulunan panellerde parmak sıkıştırma korumasına sahip gövde yapısı mevcuttur. Ayrıca, dekoratif göbekli kasetli panellerden oluşan çeşitler de vardır. Dahası, talebinize göre isteğe panellerin üzerine (oluklu, sık oluklu veya düz model ve/veya çift cidarlı) dekoratif pencere de eklemek mümkündür.

Bu model kapılarda dekoratif göbek, oval veya dikdörtgen camlı modeller vardır. Ayrıca, talebiniz olması durumunda insan giriş çıkışı için kapı da ilave edilebilmektedir.

KATLANIR GARAJ KAPILARI

Katlanır garaj kapıları özellikle konutun içine garaj koymanın mümkün olduğu alanlarda tercih edilmektedir.  Örnek olarak müstakil evler, apartman garajları ve villalarda tercih edilmektedir. Garaj kapıları evlerin çoğunlukla müstakil olduğu ülkelerde uzun süredir kullanılmaktadır. Pek çok seçeneğe sahip olan garaj kapıları manuel veya otomatik seçenekleri mevcuttur. Aracınızın güvenliğini sağlayarak aracınıza herhangi bir zarar gelmesini önlüyor. Dar alanlarda ekstra fayda sağlayan garaj kapıları kapının açılması ile daralan alan sorununun önüne geçer. Katlanır garaj kapıları uzaktan kumanda veya sensör sistemi önde olmak üzere pek çok çeşide sahiptir.

SEKSİYONEL GARAJ KAPISI NASIL OLMALI

Seksiyonel Garaj kapısı nasıl olmalı sorusu birçok kullanıcının gündeminde yer etmektedir. Birçok seçeneğe sahip olan bu kapılarda seçim yapılırken dikkatli olunması gereken bazı püf noktalar vardır. 

  • Garajınıza ne sıklıkla giriş çıkış yapılacağı, 

  • Garajın fiziksel yapısı 

  • Alanın büyüklüğü 

  • Mevsim Şartları

  • Tehlike Oluşturan Şartlar

Seksiyonel Garaj Kapıları Nasıl Çalışır

Seksiyonel garaj kapısı, ray sistemi içinde kayarak çalışır. Kurmalı yay sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılır. Kapının mevcut ağırlığı kullanıcıyı etkilememektedir. Ayrıca, herhangi bir cisme teması halinde kapının durmasını sağlayan Pnömatik güvenlik sistemi vardır.

Menteşelerle birbirine bağlanan panellerden oluşmaktadır. Kapının açılıp kapanması sırasında, her bir panelin kenarındaki tekerlekler yuvarlanarak çalışır. Her panelin arasında konumlanmış olan menteşeler, ray üzerinde kavisli kısım üzerinde bükülür. Böylece, kapı komple açıkken tavana paraleldir. Tamamen kapalıyken de duvarla aynı hizadadır.

Açıklık üzerinde bir çift yüksek gerilim yayı vardır. Ayrıca, kapıyı çalıştıran ve sadece biraz açıkken aşağı kaydırmayı önleyen kablolar mevcuttur. Üstelik, fazla bir bakım gerektirmez, doku ve renk içeriği donanımı ve pencere ekleri kullanıcının talebine uygun olarak değişir.

otomatik garaj kapisi siyah seksiyonel kapi
Siyah, Garaj Kapısı, Embossed detayları
otomatik garaj kapisi
Beyaz Seksiyonel Kapı, İçerden Görünüm
otomatik garaj kapisi

Kayseri Seksionel Garaj Kapıları – Edeka Kapı’nın Kalitesi ve Güvencesi

Garaj kapıları, evlerimizin ve iş yerlerimizin güvenliği için önemli bir rol oynar. Edeka Kapı olarak, Kayseri’deki müşterilerimize en iyi seksiyonel garaj kapıları çözümlerini sunuyoruz.

Neden Edeka Kapı’nın Seksionel Garaj Kapılarını Tercih Etmelisiniz?

Edeka Kapı, Kayseri’de seksiyonel garaj kapıları konusunda en güvenilir seçenektir. Yılların verdiği tecrübe ve kalite anlayışıyla, seksiyonel garaj kapılarımız estetik tasarımı ve üstün işlevselliği ile evler, iş yerleri ve kamu binaları için idealdir.

Kayseri Seksionel Garaj Kapı Çözümlerimiz

Edeka Kapı’nın Kayseri seksiyonel garaj kapıları çözümleri arasında farklı boyutlarda, renklerde ve malzemelerde kapılar bulunmaktadır. Her biri, kullanıcının ihtiyaçlarına ve mekanın özelliklerine göre özelleştirilebilir.

Edeka Kapı’nın Kalitesi ve Güvencesi

Kayseri seksiyonel garaj kapıları ihtiyaçlarınızda, Edeka Kapı’nın kalitesini ve güvencesini deneyimleyin. Bizimle iletişime geçin ve seksiyonel garaj kapıları çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.