Otomatik Kapı Sistemleri

Panjur Sistemleri

kırmızı katalog indir butonu

Panjur sistemleri, estetik görünümü, işlevsel özellikleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle giderek daha fazla talep görmektedir. Kullanıcılara güvenlik sağlama da etkili özelikler sunmaktadır. İklim koşullarına oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan bu sistemler sağladığı birçok fayda açısından yüksek işlevsellik sunar.

Panjur Motor kesiti Görünümü

UZAKTAN KUMANDALI PANJUR SİSTEMLERİ 

Uzaktan kumandalı panjur sistemleri, panjurun uzaktan kumada ile herhangi bir efor harcamadan otomatik olarak açılıp kapatılmasını sağlayan sistemdir. Güvenlik, yalıtım özellikleri öne alınarak üretilen otomatik panjurlar uzaktan kumada sayesinde pratik işlev kazanmaktadır. Uzaktan kumanda özelliğinin en gözde yanı kullanıcılara sunduğu rahatlıktır. Uzaktan kumandalar radyo frekansıyla çalıştığı için duvarlara kablo döşenmesini önler. Maliyet daha düşük olur. Aynı zamanda kablo sistemlerinin yarattığı kötü görüntünün önüne geçilmektedir. Dekoratif olarak şık bir görünüm elde edilmektedir. 

PANJUR SİSTEMLERİ

Kumanda sistemi zaman ayarlaması imkanı da sunmaktadır. Kullanıcı zaman ayarı özelliğini kullanarak panjurların açılıp kapanmasını otomatik bir şekilde gerçekleştirir. Bu sistemler genel olarak her türlü yapı ve binaya uygulanabilmektedir. Sağladığı büyük enerji tasarrufu sayesinde yeni nesil yapılarda sıklıkla tercih edilmektedir.