Otomatik Kapı Sistemleri

Bahçe Kayar Kapı Sistemleri

kırmızı katalog indir butonu

Bahçe kayar kapı sistemleri öncelikli olarak güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Bireysel konut sahiplerinin yanında özel ve resmi kurumlarda da giriş-çıkış kontrollerinin sağlanması amacıyla tercih edilmektedir. Otomatik bahçe kapısı sistemleri kullanıcılara hava durumlarının meydana getirdiği koşullarda bu hava olaylarından etkilenmeden güvenli bir şekilde giriş çıkış yapabilme imkanı sunmaktadır.

bahçe kayar kapı sistemleri

BAHÇE KAYAR KAPI SİSTEMLERİNİN ÇALIŞMA PRENSİBİ

Kayar kapı sistemlerinin çalışma prensibi, kremayer dişlisinin dönme hareketini doğrusal çevrilmesiyle çalışır. Bu sistemin en önemli parçalarından biridir. Yana kayar bahçe kapıları çalışma anında motor devreye girer kremayer dişlisini döndürür böylelikle kapınız çalışır. Emniyet fotoseli ise yana kayar bahçe kapılarının güvenlik sensörleridir. Kapılar olası kazaların önüne geçmek amacıyla algılanan nesne, araç veya canlı geri hareket edilmesiyle çalışır. Kapılarda ikaz lambaları ışık verme amacıyla kullanılmamaktadır. Asıl amacı kapının çalıştığına dair sinyal verilmesidir. Bu sayede istenmeyen kazalar gerçekleşmez. İkaz lambaları otomatik bahçe kapısı nın en önemli ve zorunlu bulunması gereken parçalarındandır. Kullanılan elegant çelik malzeme sayesinde uzun ömürlü bir sistem aynı zamanda yüksek güvenirlik sunmaktadır.

pistonlu içe açılır otomatik kapı

KAYAR KAPI MOTOR SİSTEMLERİ NEDİR?

Kayar kapı motor sistemlerinde kullanılan motorlar kapıların otomatik olarak yönlendirilebilmesini sağlar. Kullanılan bu motor üstelik insan gücüne dayalı ve kullanım zorluğuna sahip sistemdeki sıkıntıları engeller. Motor sistemlerinin işlevselliği artar. Kullanım kolaylığından dolayı özellikle otomatik sistem daha fazla tercih edilmektedir

KAYAR KAPI SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI

Bahçe kayar kapı sistemleri nin avantajları arasında öncelikle yabancı giriş çıkışının kontrol altında tutulması yer almaktadır. Bu özelliği sistemin tercih edilmesinin en önemli nedenlerindendir. Bu sistem bahçenizin kapısını aracınızdan inmeden hatta misafirleriniz için evinizden çıkmadan kolaylıkla ve pratik bir şekilde açabilme imkanı sunar. Müşterilerin mülkiyetine bir zarar gelmemesi açısından her ortama uyabilen montaj ve uygulama seçenekleriyle kolay ve pratik kuruluma sahiptir. Paslanmaz özellikleri ve kolay temizlenebilmesi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunulur. Bu sistemler her kapıya uyarlanabilmektedir. Göz zevkinizi ve estetik dekorasyonu bozmadan farklı motor tipleriyle her kapıda uygulanabilmektedir. Bu yüksek konforlu sisteme sahip olmak isterseniz; ücretsiz keşif ve montaj avantajları için bizimle çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.

içe açılır motorlu otomatik kapı
Beyaz Büyük Otomatik Bahçe Kapısı